Warszawa

Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy

Wtryskiwacze to jedne z bardziej wrażliwych elementów układu podawania paliwa obecnie produkowanych pojazdów. Spowodowane jest to głównie wyjątkowo ciężkimi warunkami pracy, zaliczamy tu: wysoka temperatura oraz ciśnienie, balistyka, przepływ cieczy o charakterze turbulentnym itp. Uszkodzenia dają się zauważyć w trakcie długotrwałego eksploatowania a także nadmiernie intensywnego użytkowania. Częstym powodem usterki jest również erozja raz kawitacja, zwłaszcza w pobliżu zaworu sterującego i wylotów rozpylacza.

Przykłady najczęstszych uszkodzeń zewnętrznych wtryskiwaczy:

  • Korpus główny
  • Króciec
  • Elektrozawór sterujący
  • Rozpylacz

Przykłady najczęstszych uszkodzeń wewnętrznych wtryskiwaczy:

  • Zespół zaworu sterującego
  • Tłok prowadzący
  • Rozpylacz
  • Igła

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług gwarantujemy właściwy montaż i demontaż zgodny z zaleceniami producenta z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi hydraulicznych i zestawów naprawczych.

 

 

Regeneracja pompowtryskiwacza

 

Regeneracja pomp wtryskowych

Głównym wymaganiem jaki stawiamy pompom wysokiego ciśnienia jest stworzenie oraz utrzymanie w obiegu ciśnienia w granicach od 25 do 200 MPa. Obecnie produkowane pompy wtryskowej odznaczają się wysoką sprawnością ok 95%. W momencie gdy sprawność pompy obniży się do 80 % i niżej wymagana jest pena regeneracja pompy. Zajmujemy się profesjonalna regeneracją pomp wtykowych, udzielamy gwarancji na naszą usługę. Zadzwoń i spytaj o swoja pompę wtryskową.

 

Regeneracja pompy wtryskowej

 

Regeneracja turbosprężarek

Turbosprężarka z biegiem czasu zużywa się jak każdy element eksploatacyjny, bardzo wysokie ciśnienie i obroty sprawiają że ten element konstrukcyjny jest narażony na pracę w niezwykle trudnych warunkach. Odpowiednie dbanie o turbosprężarkę pozwoli na długotrwałą pracę. Jednym z powodów uszkodzeń turbiny jest utrata wyrównoważenia wału. Usterka ta uszkadza gniazda łożysk, dalsza prawidłowa praca staje się niemożliwa. Wybite gniazda, brak sztywności wału, tarcie wirnika z obudową powoduje łamanie łopatek oraz wnętrza obudowy sprężarki. Przy zauważeniu niepokojących objawów prosimy zgłosić się do naszego serwisu pomożemy przywrócić turbosprężarkę do idealnego stanu przez zastosowanie profesjonalnej regeneracji turbiny.

 

 

Zapraszamy klientów Warszawy (00-124) do skorzystania z naszej oferty

Tel.: 695 745 198