Ciechanów

Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy

Zapewniamy długa żywotność powierzonym nam wtryskom. Wszystkie wtryskiwacze naprawiane przez firmę Auto Serwis podlegają dokładnej kontroli. Każdy z parametrów jest sprawdzany i gwarantuje podawanie właściwych dawek wtryskiwanego płynu paliwowego na stole probierczym. Po zakończonej regeneracji i zweryfikowaniu wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy generowany jest raport, co dowodzi, że zostały osiągnięte parametry odpowiadające wtryskiwaczowi fabrycznie nowemu. Wtryskiwacz/pompowtryskiwacz jest zakodowany i dostaje kod IMA.

wtrysk1M

 

Regeneracja pomp wtryskowych

Koniecznym warunkiem do prawidłowego funkcjonowania pracy jest wysokie ciśnienie paliwa. Częścią odpowiedzialną za generowanie ciśnienia jest pompa wysokiego ciśnienia. W trakcie eksploatacji samochodu mogą występować problemy z pompą wysokiego ciśnienia, przeważnie są to wycieki lub uszkodzenie sekcji tłoczących, w takim przypadku wymagana jest regeneracja wtryskiwaczy. Do sprawdzania parametrów tych urządzeń wykorzystujemy profesjonalne stanowisko probiercze, umożliwia ono automatyzację procesu sprawdzania podzespołu. Stół probierczy wytwarza oraz reguluje wysokie ciśnienie w różnych przedziałach prędkości obrotowych pod zmiennym obciążeniem. Odzwierciedla do warunków panujących podczas pracy w samochodzie. Sprzęt w czasie rzeczywistym dokonuje pomiarów wartości wydatku, ciśnienia oraz przelewu.

pompa5M

 

Regeneracja turbosprężarek

Nie eksploatuj swojej turbosprężarki aż do awarii. Skontaktuj się z firmą Auto Serwis profesjonalnym warsztatem naprawczym a zagwarantujesz Twojej turbosprężarce długą sprawność. Jej zregenerowanie w odpowiednim momencie jest najekonomiczniejszym rozwiązaniem który pozwoli zaoszczędzić dużo pieniędzy. Przewiduj niepokojące symptomy a zachowasz turbosprężarkę w dobrym stanie i będzie wydajnie służyć przez długie lata.

turbo5M

 

Zapraszamy klientów Ciechanowa (06-400) do skorzystania z naszej oferty

Tel.: 695 745 198