Grójec

Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy

Firma Auto Serwis zajmuje się profesjonalną regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. Przed regeneracją każdy wtrysk jest wstępnie sprawdzamy i poddawany kwalifikacji.

Sprawdzenie wtryskiwacza:
- mycie myjką wysokociśnieniową oraz ultradźwiękową,
- test na maszynie Ditex.

W razie nie zaliczenia testu należy rozebrać i zweryfikować podzespoły pod mikroskopem

Proces naprawy, regeneracji wtryskiwacza/pompowtryskiwacza:
- sprawdzenie i dokonanie wyceny,
- uszkodzone elementy zostają wymienione na nowe (oryginalne części Bosch),
- złożenie wtryskiwacza/pompowtryskiwacza,
- wyregulowanie na wszystkich trzech stopniach,
- kalibracja oraz nadanie nowego indywidualnego kodu.

wtrysk3M

 

Regeneracja pomp wtryskowych

Aby praca silnika przebiegała prawidłowo ważne jest odpowiednie ciśnienie paliwa. Za generowanie ciśnienia jest odpowiedzialna pompa wysokiego ciśnienia.

W trakcie eksploatacji samochodu mogą występować problemy z pompą wtryskową, zazwyczaj są to wycieki lub wady sekcji tłoczących. Wykorzystujemy profesjonalne stanowiska probiercze do sprawdzania parametrów tych podzespołów, które automatyzacją proces diagnostyki podzespołu.

Na stole probierczym jest możliwość ciągłej kontroli i wytwarzania wysokiego ciśnienia o różnych wartościach prędkości obrotowej przy zmiennym obciążeniu. Pozwala to na oddanie warunków zbliżonych do panujących w trakcie pracy samochodu. Zregenerowanie pompy jest dużo mniejszym wydatkiem niż kupno nowej.

pompa3M

 

Regeneracja turbosprężarek

Turbosprężarka jest sprężarką o napędzie turbinowym, wykorzystuje energię
spalin które opuszczają silnik. Jest instalowana na kolektorze dolotowym do silnika i znacząco zwiększana jest sprawność napełniania silnika ponad poziom osiągany przez silniki wolnossące. Aby zawsze bezawaryjnie spełniała swoją rolę dbaj o wymagane przeglądy, reaguj na niepokojące objawy zgłoś się do nas aby zregenerować swoją turbosprężarkę.

turbo3M

 

Zapraszamy klientów Grójca (96-500) do skorzystania z naszej oferty

Tel.: 695 745 198